+90 224 285 23 23 +90 533 059 16 16 +90 212 809 69 86

Restaurant

KIŞ SEZONU  “TAM PANSİYON”  KONSEPTİ

YİYECEK ve İÇECEK HİZMETLERİ

Öğün

Zaman

Konum

Açıklama

Kahvaltı

07:00 – 10:00

Ana Restoran

Türk ve Akdeniz Mutfakları’ndan lezzetler sunan, zengin kahvaltı menüsü ve yöresel kahvaltılıkları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

(Tam Pansiyon Konseptine Dahil)

 

Öğle Yemeği

12:30 – 14:00

Ana Restoran

Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetleri ile siz misafirlerimizin damak tatlarına hitap eden alternatifler bulabilirsiniz.

 (Tam Pansiyon Konseptine Dahil)

 

Beş Çayı ve Pasta Büfesi  

17:00 – 18:00

Lobby

Kayaktan yorgun dönen misafirlerimize sıcacık çay ve kahve eşliğinde özel tariflerle hazırlanmış kek ve kurabiye çeşitleri Açık Büfe olarak ikramımızıdır.

(Tam Pansiyon Konseptine Dahil)

 

Akşam Yemeği

19:00 – 22:00

Ana Restoran

Biliyoruz ki misafirlerimiz pistlerde geçen yorucu bir günün ardından hem bir sonraki gün için enerji toplamak, hem de kendilerini ödüllendirmek için güzel bir ziyafeti hak ediyorlar. Birbirinden güzel yemekleriyle iddialı olan mutfağımız, aşçılarımızın hünerleriyle sizlere her öğün ayrı bir ziyafet yaşatacak.

(Tam Pansiyon Konseptine Dahil)

 

Gece Çorbası ve Mantı

23:30 – 01:00

Lobby

Akşam yemeğini kaçıran veya dinlenme molasını bölemeyen nazlı misafirlerimiz büfeyi kaçırdığı için üzülmesin, şeflerimizin özel tarifleri sizin için hazır olacaktır.

(Tam Pansiyon Konseptine Dahil)

 

Snacks

09:00 – 22:00

Pist Cafe

Karlar içerisinde eşsiz pist manzarası, sımsıcak atmosferiyle kayak molalarınızın vazgeçilmezi aynı zamanda da bir buluşma noktası olacaktır. Kayak denince akla sucuk ekmek gelir. Sucuk ekmek yemenin en keyifli olduğu yer ise işte burasıdır. Güzel havalarda terasta oturup güneşin ve güzel yemeklerin tadını çıkartabilir, Farklı damak tatlarına ve tercihlere hitap eden lezzetleri burada bulabilirsiniz.

 

Lobby Bar

24 Saat

Lobby

Kış aylarında Muhteşem dağ ve pist manzarası ile sıcak şerbet, salep, sıcak çikolata, bitki çayları yanı sıra Mini Patisserie alabilir ve romantik atmosferi ile yeni anılar oluşturabilirsiniz.

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri 25 kişi üzeri açık büfe olarak servis edilmektedir.
Beş çayı – Büfesi ve Gece çorbası ikramımız olup diğer tüm içekler Ekstradır.
ArabicEnglishRussianTurkish