hidden

Tesis & Konsept

Şömineli Suitleri, Konforlu ve Tamamı Pist Manzaralı Odaları, keyifli Restorant ve Cafeleri, Tam donanımlı Kayak Odası, Ayrıca seçkin Mimarisi ve Üstün Hizmet anlayışı ile Karlar İçinde Masal Gibi bir Tatile ev sahipliği yapmaktadır...

daha fazla Fotoğraflar

Suitler & Odalar

Uludağ'ın En Güzel Manzarasını Odanızdan Seyredin! Şömineli Suitler, Yeni ve Konforlu, Tamamı Pist Manzaralı Odalarda Ayrıcalıklı Bir Tatil Yaşayın.

Daha Fazla Fotoğraflar

Restoran & Kafeler

>Restoran ve Cafelerimiz Modern Mimari dokunuşların hissedildiği, ferah ve hepsi manzaralıdır. Aileniz veya Dostlarınızla Muhteşem Manzaranın keyfini çıkartırken Türk ve Dünya mutfaklarının lezzetleri ile damak tadınıza hitap eden alternatifler bulabilirsiniz.

daha fazla Fotoğraflar

Spa & Wellness

Tatilinize Huzur Katın! Trendlife Hotels SPA; Türk Hamamı, Sauna, Manzaralı Jakuzi, Welless Bakım Ritüelleri, Profesyonel Masajlar, VIP Spa Odaları, Cilt Bakımları, Modern ve Hijyenik Ortamı, Tecrübeli Personeli ile Tatilinize Huzur Katıyor...

Daha Fazla Video

Konum & Lokasyon

Trendlife Hotels, Kış turizm cenneti Bursa Uludağ Milli Parkı 1. Gelişim bölgesinde, Uludağ'ın en popüler pisti olan ‘’ACEMİ PİSTİNİN’’ yanında olup, Cennet kaya pistine 20 – 30 metre mesafededir....

daha fazla Video

Kayak & Pistler

Zahmetsiz Kayak Tatili TrendLife Otelde Yaşanır! Pistlerden Kayak Odasına... TrendLife Otel 1. Bölgede Acemi Pistinin Yanındaki konumuyla Kayaklarınızı Çıkartmadan Pistten Direk Kayak Odasına Geçebilmenizi sağlamaktadır.

Daha Fazla Video

Romantik & Balayı

Masal Gibi Balayı Tatili
TrendLife Otelde Yaşanır!
Romantik Odalarda Balayı Fırsatı
Özel oda süslemesi, İstenilen bir gün odaya kahvaltı ikramı, Spa merkezinde hediye 1 çift masaj ve istenilen bir gün manzaralı jakuzi kullanımı.

Çocuk & Oyun

Trendlife Hotels Uludağ'da Bir Kayak Otelinden Fazlasını Bulacaksınız! Siz Lobide Dostlarınızla Sohbet Edip Manzaranın Keyfini Çıkarırken, Çocuğunuz Lobi Çocuk Oyun Alanında Eğlensin.

Eğlence & Etkinlik

Trendlife Hotels Uludağ'da Bir Kayak Otelinden Fazlasını Bulacaksınız! Gündüz Uludağı Kar Motoru Kiralayarak Gezin, Gün Boyu Dostlarınızla Tavla&Okey Oynayın, Gece de Canlı Müzik Etkinliği ile Eğlenin.

Business & Toplantı

Trendlife Hotels Uludağ'da Bir Kayak Otelinden Fazlasını Bulacaksınız! Misafirlerimiz Yoğun İş Temposunda Tatil Yaparken, Toplantı Odamızda Tatillerine Ara Vermeden Toplantılarını da Yapabilirler.

Olmazsa & Olmazlar

Trendlife Hotels Uludağ'da Bir Kayak Otelinden Fazlasını Bulacaksınız!
Ücretsiz Tüm Alanları Kapsayan Wifi İnternet
Ücretsiz Açık Otopark (Sınırlı Kontenjan), Döviz Bozdurma, Emanet Kasası, Çamaşırhane -Ücretli, Kuru Temizleme -Ücretli, Telefon ve Faks Hizmeti -Ücretli, Kar Motoru Kiralama -Ücretli

Bursa & Uludağ

Kış Turizm Cenneti Uludağ'ı, Tarih ve Doğa Harikası Bursa'yı Keşfedin!...UNESCO Dünya Mirası Listesinde Bursa ve Cumalıkızık: Osmanlı İmparatorluğu'nun Doğuşu'nu Keşfedin!

daha fazla Fotoğraflar

KEŞFEDİN

Sizi Dinliyoruz!

Sizin Beğeniniz Bizim için Çok Önemli. Her İnternette Her Paltformda Verdiğiniz Yüksek Puanlar İçin Teşekkür Ederiz.

image
9,1
  • 10
image
4,3
  • 5
image
4,0
  • 5

image

TATİLDE YENİ TREND

© 2019 TRENDLİFE HOTELS 2021. All rights reserved.

Created by: wesAJANS